MKS POLONIA PRZEMYŚL - strona nieoficjalna

• Witamy na naszej stronie !!!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Resovia II Rzeszów - Stal Rzeszów 1:2
  • Polonia Przemyśl - Błękitni Ropczyce 0:4
  • Karpaty Krosno - Gryf Mielec 4:0
  • Ekoball Sanok - Siarka Tarnobrzeg 1:1
  • Czarni Jasło - Stal Stalowa Wola 4:0

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Lwów styczen 2011

Turniej we Lwowie

Z dobrej strony pokazaliśmy się na Międzynarodowym Turnieju w pamięci zmarłego Władimira Waraksina, który jest bardzo prestiżowym wydarzeniem dla Karpat Lwów i jest organizowany co roku od wielu lat. Polonia Przemyśl była jedyną drużyną z Polski, która wzięła udział w tegorocznej edycji. W zawodach udział brało 12 drużyn, w śród których było kilka szkółek piłkarskich, a mecze rozgrywane były na 2 halach. Turniej rozpoczęliśmy znakomicie bo od dwóch wygranych i po pierwszym dniu prowadziliśmy w grupie. Jak się później okazało nie wytrzymaliśmy trudu i tempa bardzo mocno obsadzonego turnieju, gdyż jeden mecz trwał 40min (2x20)! a na Ukrainę wybraliśmy się w 10 osobowym składzie. Jeszcze pierwszy mecz w dniu drugim udało się nam wygrać choć przegrywaliśmy po pierwszej połowie 2-0. W meczu kolejnym walczyliśmy już nie tylko z przeciwnikiem ale i z drobnymi urazami. Po raz kolejny determinacja naszych chłopaków pozwoliła nam doprowadzić do remisu, wyciągając wynik ze stanu 0-3, ale na 2 min przed końcem wielka pomyłka sędziego, który uznał naszym przeciwnikom gola strzelonego z autu i pierwsza przegrana stała się faktem. W ostatnim meczu w grupie tak na prawdę graliśmy w ośmiu bo nie wszyscy byli zdolni do gry i przegraliśmy wysoko z gospodarzami. Trzeci dzień turnieju to dzień meczy finałowych, w którym przyszło nam grać o miejsce 5 ale i tu musieliśmy uznać wyższość przeciwnika. Dopóki starczyło sił walczyliśmy dzielnie za co zebraliśmy wiele oklasków i ciepłych słów od licznie zgromadzonej widowni na zakończenie turnieju. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik Polonii Michał Szpakowski, którego kilka indywidualnych akcji wprawiło w zachwyt zgromadzoną publiczność, a ręce same składały się do oklasków.  W meczu finałowym spotkały się kluby Karpaty I Lwów i FK Lwów. Pierwsze miejsce i puchar przechodni, który co roku przechodzi w ręce zwycięzców zdobyła drużyna FK Lwów wygrywając po rzutach karnych.
Jeszcze raz wielkie brawa dla was chłopaki za walkę, determinację i serce do gry!!!

wyniki meczy i strzelcy bramek dla naszej drużyny:

1 dzień
Polonia Przemyśl - NIKA Iwano-Frankowsk    3:2     Dominik Janas 2, Gracjan Jaroch

Polonia Przemyśl - INTER Tulczyn          4:2     Dominik Janas, Gracjan Jaroch, Michał Szpakowski, Adrian Borowski

2 dzień
Polonia Przemyśl - LWY Lwów                   5:3     Michał Szpakowski 2,  Gracjan Jaroch 2,  Adrian Borowski

SDIUSZOR-4 Lwów - Polonia Przemyśl          4:3     Gracjan Jaroch 2, Dominik Janas

KARPATY I Lwów - Polonia Przemyśl            9:0

tabela po zakończeniu meczy w grupie A

1. KARPATY I Lwów              pkt. 13

10. NAFTOWYK Dolyna
11. GALYCZYNA Lwów
12.INTER Tulczyn

W IMIENIU CAŁEJ DRUŻYNY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA PANA PAWŁA ŻURAWSKIEGO ZA POMOC W ORGANIZACJI TEGO WYJAZDU ORAZ SWOJĄ OBECNOŚĆ NA NIM, DLA PANA SASZY, KTÓRY BYŁ NASZYM TŁUMACZEM ORAZ DLA KLUBU KARPATY LWÓW ZA ZAPROSZENIE I UDOSTĘPNIENIE NASZEJ DRUŻYNIE SWOJEGO AUTOKARU KTÓRYM DOJEŻDŻALIŚMY Z HOTELU NA HALĘ!!!

Więcej zdjęć z turnieju w Galerii !!

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Polonia PrzemyślBłękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl 0:4 Błękitni Ropczyce